Konferencijų, Seminarų Įgarsinimas Ir Apšvietimas

Konferencijų Įgarsinimas Ir Apšvietimas Vilniuje - Kaune - Lietuvoje!

Ieškote garso sistemos nuomos paslaugų konferencijai ar seminarui, kurios suteikia aukštos kokybės garso už konkurencingą kainą? Audiounit.lt siūlo pritaikytas seminarų PA sistemų nuomos paslaugas, skirtas tiek mažoms, tiek didelioms auditorijoms. Mes taip pat teikiame garso aparatūros nuomos paslaugos, kai norite patys įsirengiti garso aparatūrą.

Kodėl Audiounit.lt?

✓ Padedame pasirinkti tinkamą įrangos komplektą

✓ Nuomojama kokybiška garso aparatūros ir šviesos technika

✓ Įrangos atvežimas iki vietos, sujungimas ir apmokymas

✓ Sprendimų pritaikymas Jūsų konferencijos vietoje

✓ Renginių vedėjų rekomendacijos

✓ Renginio dekoracijų ir papildomų pramogų rekomendacijos

✓ Garso ir šviesos technikos darbuotojų priežiūra

Turime naujausias šiuolaikines garso sistemas – kolonėlės, turinčias platų funkcijų spektrą, kad galėtumėte suteikti foninę muziką arba palaikyti platų AV pristatymų spektrą. Mūsų garso sistemos yra gaunamos iš pirmaujančių gamintojų, kurie siūlo tik aukščiausią atkuriamą garso kokybė, kad Jūsų konferencija ar seminaras taptų aukščiausio lygio!

Mūsų garso sistemos siūlo aukštos kokybės muzikos atkūrimą ir automatinį grįžtamąjį ryšį, taip pat puikiai suprantamą kalbą. Mes taip pat reguliariai aptarnaujame savo garso sistemas, kad galėtume teikti geresnius rezultatus ir atlikti griežtus patikrinimus prieš išsiunčiant įrangą į konferenciją ar seminarą, kad išvengtume gedimų ar prastos garso kokybės.

Audiounit.lt – siūlome pritaikytus nuomos sprendimus su lanksčiomis sutartimis. Mūsų sutartys apima įrangos tiekimą, įrengimą, derinimą ir įrangos surinkimą. Mes taip pat turime papildomų produktų ir paslaugų didesnėms grupėms ir vietoms, kurios gali būti įtrauktos į jūsų paketą.

Jei nesate tikri, kokie garso produktai Jums reikalingi Jūsų konferencijai ar seminarui, mūsų draugiškas personalas mielai patars. Nors mūsų standartinis nuomos paketas yra vienai dienai, mes galime tai pratęsti ilgesniam laikotarpiui, jei to tik Jums prireiks!

Reikia pagalbos renkantis? O gal norite pateikti užsakymą?

Lauksime Jūsų skambučio numeriu:

+37060765871

Arba el. paštu:

info@audiounit.lt