Dūmų Mašinos Antari Z-1000II 1000 Watt Pro Nuoma Vilniuje - Kaune - Lietuvoje

Profesionali Dūmų mašina / generatorius Antari Z-1000II 1000 Watt Pro, valdoma DMX protokolu. 1000 W kaitinimo elementas. Šildytuvo elementas yra kaip oro srautas, galintis duoti stiprų rūką, kad būtų sukurtas geriausias atmosferos poveikis.

Antari Z-1000II dominuoja pradinio lygio Z serijos II rūko mašinoje, kad pasiektų didelį našumą, reikalingą mašinų efektyvumui didinti. Jis aprūpintas ECO šilumos kontrolės sistema ir patentuota UNICORE šildytuvo technologija, kurioje šildytuvo šerdis gali būti lengvai ištraukiama – iš šildytuvo bloko, kuris užtikrina greitą ir paprastą valymą.

Šildymo elementas yra tarsi oro srautas, kuris gali suteikti galingą rūką, kad būtų sukurtas pats geriausias atmosferos efektas. (puikiai tinka ir vidutinio oro dūmams) Be to, jis yra sujungtas su įmontuotu DMX, kad dirbtų su klubų apšvietimo vadovais, montuotojais, planuotojais ir DJ, kuriems reikia daugiau rūko atmosferai pagerinti.

Specikacijos:

Jūsų Atsiliepimai:
10/10

Išties galingas ir kokybiškas dūmų generatorius gimtadienio, vestuvių, vakarėlių šventėms laukumui suteikti;

Veikimo rodiklis: 12,000 ft³/min (340 m³/min);

Ypač galingas šildytuvas: 1000 W;

Pirmasis šildymo laikas tik 5,5 min.;

Cisternos talpa: 1,7 litrai;

Lengvas ir patogus transportuoti, svoris: 6,6 kg;

VIDEO: Antari Z-1000II 1000 Watt Pro Dūmų Mašina / Generatorius

Plačiau apie dūmų mašina / generatorių Antari Z-1000II 1000 Watt Pro veikimo principą ir efektą galite pamatyti šiame video:

Close Menu