Susisiekite I-VII 08:00 - 20:00: +37060765871

Neoficialiai: Studijinės vestuvės

Studijos gali būti kenčiamos XXI amžiuje, tačiau jos vis dar turi tam tikrą apeliaciją – ne mažiau kaip vestuvių vietas.

Daug buvo parašyta apie muzikos perkėlimą į kultūrinę hierarchiją viskas nuo VR ir AR iki vaizdo žaidimų, ir tam tikru mastu su juo nukentėjo įrašų studijos turtas. Tačiau tradicinė įrašų studija išlaiko tam tikrą vilčių, net ir tiems, kurie turi kai kuriuos muzikos kūrimo įrankius savo atsarginiuose miegamuosiuose ar garažuose. Kai kur stovi atvira tam tikros masyvios studijos „A“ durims, lieka žavesio pojūtis ir jausmas, kad pirmasis oro kondicionavimo skubėjimas pasikeičia.

Tai glamoras buvo verčiamas į kitų rūšių nuomą, be to, paprasčiausiai laiko ir įrangos. Pavyzdžiui, tiek „United Recording in LA“, tiek „Ocean Way“ studijos „Nashville“ siūlo savo studijas kaip vietas vestuvėms, priėmimams ir verslo šventėms. „Ocean Way“ svetainėje pateikiamas didžiulis diskografijos ir įrangos inventorius, tačiau taip pat kalbama apie vestuvių planuotojo kalbą, kai sakoma: „Mes dirbame su daugeliu geriausių maitinimo įstaigų ir renginių planavimo kompanijų, kad dalyviams būtų suteikta unikali„ Nashville “patirtis . “

Šios dvi ikoninės studijos jokiu būdu nėra vienintelės. Visų rūšių studijos įrenginiai nukentėjo nuo idėjos, kad jie būtų prieinami kitiems tikslams nei įrašyti. Indianapolio žaidimų aikštelių studijose siūloma naudoti mados, komedijos, burleque ir drag show’us, taip pat barų ir batų mitzvahas ir baigimo šventes. Šventosios salės įrašymo studijos Portlande, Oregonas mielai matys jus užfiksuotas ar susituokęs neon Federalistiniame dvarelyje, kuris yra įtrauktas į Nacionalinį istorinių vietų registrą. Ir tai ne tik amerikietiška idėja – netgi tikrai paslaptintos „Abbey Road Studios“ salės, įskaitant „Beatles“ studiją 2, yra prieinamos bet kokio pobūdžio renginiams, kuriuos galite įsivaizduoti. Dainuodami „Ruttles“, jums reikia pinigų.

Tai puiki vieta baltoms vestuvėms

Įvykių į studijas atvežimas, kai jie nepadaro muzikos, yra būdas pinigams išreikšti, kas paprastai būna nusileidimo laikas, ir taip pat panaudoti studijos prekės ženklą. Ir, tarkim, studijos vadovams, tai nieko nereiškia nei iš studijos palikimo, nei jo dabartinės būklės.

„Tiesą sakant, manau, kad tai sustiprina studijos statusą ir didelių įrašų studijų svarbą.“ Tai Pat McMakin, kuris pastarąjį dešimtmetį valdo „Ocean Way Nashville“ ir sako netradicinių studijoje vykstantys renginiai susiformavo nuo trijų iki keturių per metus iki daugelio per mėnesį ar net per savaitę. Dalis iš jų yra „Nashville“ augimo kaip turistų lankomos vietos užtikrinimo priemonė (ji tapo antrąja pagrindine „Bachelorette“ vakarėlių vieta dabar po Las Vegaso), tačiau studijos nuosavybė turi daug ką su juo susieti: be to, kad atsiras hitai menininkams, tokiems kaip Faith Hill, George Jones, Avril Lavigne ir Paul Simon, taip pat turi architektūrinį palikimą kaip vienkartinę bažnyčią, ir dabar kaip vietą, kurioje įrašomi orkestro balai už pirmaujančius vaizdo žaidimus, įskaitant Call of Duty: Black Ops ir Madden NFL 2016. Jūs negalėjote paprašyti vietos su geresne nugaros istorija. „Vestuvių ir renginių planuotojai dabar ieško mūsų“, sako McMakin, kurio pačių dukra turėjo vestuvių renginį.

Jamie Bibler, „Nashville“ renginių planuotojų „Bon Vivant“ generalinis direktorius sako, kad įrašų studijos išaugo iš savo verslo klientų, ir pačios studijos dabar konkuruoja, kad sukurtų daugiau unikalios patirties. Pavyzdžiui, „Black River Entertainment“, kuri šiuo metu valdo garbingą „Sound Stage Studios“, atneš turimus menininkus iš savo etikečių sąrašo, pavyzdžiui, pop / country dainininkės Kelsea Ballerini, kaip renginio dalį (už papildomą mokestį, žinoma) . Tačiau „Ocean Way“, kuris buvo rodomas televizijos laidoje „Nashville“, sukelia didžiausią vestuvių ir kitų socialinių renginių paklausą. „Visi mėgsta„ sugrįžti atgal “- jaučia, kad įrašų studijos yra ten, kur vyksta visa magija.“

Bibleris taip pat patrauklus yra tai, kad net jei studijos ima visą kortelės normą už kasdienį blokavimą, tai vis dar yra mažesnė už net pačias pagrindines įprastas vietas, pvz., Viešbučio kambarius ir vaizdingus dvarus, kuriuos ji sako, gali pradėti nuo maždaug 3500 JAV dolerių per dieną. Tai leidžia manyti, kad studijoje – renginio vietoje verslo modelis turi didelę erdvę.

Tai, kad studija gali būti vertingesnė, kaip vieta, kur verčiau, o ne muzika, gali paprasčiausiai atspindėti laiką, kuriame mes esame. Profesionali sporto pramonė siūlo tam tikrą kontekstą: NBA LeBron James uždirbo 17,8 mln. , o jo patvirtinimai su „Nike“, „Coca Cola“, „McDonald’s“, „Sprint“, „State Farm“ ir „Baskin Robbins“, tarp kitų rėmėjų, uždirbo 42 mln.

Kadangi muzikos kūrimas ir toliau vyksta technologiškai ir kultūriškai, tradicinės studijos ir toliau ieško papildomos.

DJ Paslaugos Jūsų vestuvėms: https://www.audiounit.lt/dj_paslaugos/

Leave a Reply

Close Menu