Reikia konsultacijos? Skambinkite!

+370 607 65871

 
GERIAUSIOS KAINOS
Audio aparatūros nuoma pigiau!
 
OPERATYVUS PRISTATYMAS
Visoje Lietuvoje nuomojantis individualiai!
 
KOKYBĖ
Tik aukščiausia aparatūros kokybė!

Prekių pristatymas

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje su DPD!


 • Kurjerio iki "durų" paslaugos kaina - 0 € (Užsakymo sumai viršijus 99 )
 • Standartinė kurjerio iki "durų" paslaugos kaina - 3 €

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje su DPD!


 • Kurjerio pristatymo paslauga galima pasinaudoti siunčiant prekes visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos kraštą).
 • Siuntos pristatomos per vieną darbo dieną.
 • Prekės pakuojamos ir išsiunčiamos per dvi darbo dienas iki 15:30 val. (Jeigu prekė yra sandelyje)
 • Prekės nesiunčiamos savaitgaliais. Užsakius prekių savaitgalį ar švenčių dienomis siuntą išsiųsime artimiausią darbo dieną.


Pristatymas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje su Venipak! 


 • Kurjerio pristatymo paslauga galima pasinaudoti siunčiant prekes visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos kraštą).
 • Siuntos pristatomos per vieną darbo dieną.
 • Paslaugos kaina - 3,99 €.
 • Prekės pakuojamos ir išsiunčiamos kiekvieną darbo dieną iki 15:30 val.
 • Prekės nesiunčiamos savaitgaliais. Užsakius prekių savaitgalį ar švenčių dienomis siuntą išsiųsime artimiausią darbo dieną. 

Siuntos atsiėmimas iš kurjerio!


 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Kurjeris pristatys prekes nurodytam asmenui pagal vardą, telefono numerį ir pašto kodą.
 • Jeigu prekę atsiims kitas asmuo, nurodykite jo vardą, pavardę ir telefono numerį užsakymo metu.
 • Patikrinkite, ar siunta neturi išoriškai matomų pažeidimų ar kitų trūkumų, tik tuomet pasirašykite kurjeriui.
 • Prekių, kurių svoris viršija 31 kg., iškrovimu privalo pasirūpinti Pirkėjas. Prekės pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su transporto įmonės arba Pardavėjo atstovu patikrinti siuntos būklę ir pastebėjus siuntos pažeidimus, juos nurodyti siuntos pristatymą patvirtinančiame dokumente. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius siuntos pristatymą patvirtinantį dokumentą be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų.

Papildomos sąlygos!


Visos prekės yra pristatomos 1-30 d, tai priklauso nuo prekės gamintojo šalies. Mes Jus būtinai informuosime, kada Jūs gausite prekę. Tačiau vidutiniškai prekės pas žmonės atkeliauja per 3d.d.

Prekių pristatymui į Kuršių Nerijos regioną taikomas papildomas mokestis, kurį aptarsime su Jumis susisiekę.


Siuntos pateikimas Gavėjui!


9.1. Siuntos, adresuotos asmeniui į jo darbo ar mokymosi vietą, bendrabutį, karo tarnybos vietą, ligoninę, sanatoriją, stovyklą ar įkalinimo vietą, pristatomos administracijai arba jos įgaliotiems asmenims.

9.2. Siuntos, adresuotos juridiniam asmeniui, pateikiamos pasirašytinai ant siuntos pakuotės nurodytam arba kitam tos pačios įmonės administracijos darbuotojui.

9.3. Kurjeris įteikia Gavėjui pristatytą siuntą asmeniškai pasirašytinai, prieš tai patikrinęs siuntos Gavėjo fizinio asmens tapatybę. Gavėjo asmens tapatybė bei duomenys nustatomi pagal Kurjeriui pateiktą galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (LR asmens tapatybės kortelę, pasą arba vairuotojo pažymėjimą). Atlikus siuntos Gavėjo tapatybės patikrinimą, Kurjeris į duomenų kaupiklį įveda pateikto dokumento numerio fragmentą (penkis paskutinius skaičius). Gavėjas priima Kurjerio perduodamą siuntą per laiką, kuris leidžia išvengti nepagrįsto transporto priemonės užlaikymo.

Pastaba: Pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką, kuria remdamasi DPD tvarko siuntų Gavėjų ir/arba siuntų Siuntėjų fizinių asmenų asmens duomenis, reglamentuoja Asmens duomenų tvarkymo UAB „DPD Lietuva“ taisyklės.

9.4. Priimantis siuntą asmuo privalo nurodyti savo vardą, pavardę, bei pasirašyti duomenų kaupiklyje (popieriniame pristatymo patvirtinime - taip pat įrašyti siuntos pristatymo datą, laiką ir pasirašyti).

9.5. Siunta laikoma pristatyta ir pasirašytinai pateikta nurodytam Gavėjui bei papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame siuntos pristatymo patvirtinime, atliktos, kai Gavėjas ar jo atstovas priėmė siuntą ir patvirtino tai savo parašu. Klientas, užsisakęs siuntos pristatymo patvirtinimo paslaugą, DPD internetinėje svetainėje www.dpd.com/lt turės galimybę matyti siuntą priėmusio Gavėjo parašo atvaizdą.

9.6. Gavėjas siuntos priėmimo metu, dalyvaujant Kurjeriui, privalo apžiūrėti siuntos pakuotes. Pastebėjęs siuntos pakuotės pažeidimus, Gavėjas turi tai pažymėti siuntos pristatymo patvirtinime bei kartu su Kurjeriu užpildyti Kurjerio pateiktą Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą

9.7. DPD neprisiima jokios atsakomybės už siuntos ar jos dalies sugadinimą, jeigu siuntos priėmimo pas Gavėją metu nebuvo apie tai pažymėta duomenų kaupiklyje arba nebuvo surašytas Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktas, dalyvaujant Kurjeriui, pristačiusiam siuntą.

9.8. Gavėjui Lietuvoje atsisakius priimti siuntą arba Siuntėjo nurodytu adresu neradus nurodyto Gavėjo, siunta grąžinama į DPD terminalą, o Klientas apie tai informuojamas elektroniniu paštu. Vykdant Kliento pavedimą už papildomą paslaugos mokestį neįteikta siunta nurodytam Gavėjui pristatoma pakartotinai. Jeigu ne dėl DPD kaltės nepavyksta pristatyti siuntos Gavėjui per 7 kalendorines dienas nuo siuntos išsiuntimo dienos, siunta grąžinama Siuntėjui be atskiro suderinimo.

9.9. Siunta, kurios nepavyksta įteikti Gavėjui ar grąžinti Siuntėjui, saugoma 2 mėnesius (išskyrus atvejus, kai siuntoje DPD nežinant buvo perduoti pristatytmui uždrausti siųsti daiktai).

9.10. DPD įsipareigoja saugoti dokumentus, patvirtinančius siuntos pateikimą Gavėjui asmeniškai pasirašytinai, ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo siuntos pateikimo dienos.

Daugiau informacijos rasite mūsų siuntų partnerio svetainėje adresu: https://www.dpd.com/lt/dpd_home/shipping/regulations_of_shipments_delivery


Jūsų užsakymui skiriama 100% apsauga!


Garantuojame saugų prekių pristatymą!


Saugome jūsų tapatybę nuo vagysčių!


Suteikiame visą reikalingą informaciją apie užsakymą!