Šviesos Efektų, Technikos Nuoma - Vilniuje - Kaune - Lietuvoje!

Audiounit.lt – Šviesos efektų, / technikos nuoma Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje! Garso kolonėlių nuoma įmonės švenčių, gimtadienio vakarėlių, vestuvių ar kitų švenčių įgarsinimui. Garso įrangos nuomos paslaugos Audiounit.lt pradėjo teikti nuo 2010 m. ir per daugelyje metų galime drąsiai pasakyti, kad esame vieni iš savo srities ekspertų!

Turite klausimų? Skambinkite mums @ +37060765871 arba atsiųskite el. laišką ir mes džiaugiamės galėdami pateikti rekomendacijas – mes galime padėti Jums pasirinkti tinkamus jūsų renginio garsiakalbius. Mes siūlome pagalbą techninių sprendimų vykdymui, todėl galite atsiųsti savo DJ, juostos ar menininko prašymus.

Jūsų Atsiliepimai:
10/10

Išties galingas ir kokybiškas dūmų generatorius gimtadienio, vestuvių, vakarėlių šventėms laukumui suteikti;

Veikimo rodiklis: 12,000 ft³/min (340 m³/min);

Ypač galingas šildytuvas: 1000 W;

Pirmasis šildymo laikas tik 5,5 min.;

Cisternos talpa: 1,7 litrai;

Lengvas ir patogus transportuoti, svoris: 6,6 kg;

Norėtum Pamatyti Kaip Gyvai Atrodo Populiariausi Šviesos Efektai?
Video Jums:

Šviesos Technikos Ir Šviesos Efektų Nuoma. Nė viena šventė ar renginys nėra baigtas be tinkamo apšvietimo nuotaikos nustatymui. Audiounit siūlome kokybišką ir patikimą apšvietimo efektų techniką už prieinamą kainą. Rinkdamiesi galite pasiimti Jums tinkamą įrangą, o draugiškas personalas dalinsis savo patirtimi ir patarimais su produkto demonstravimu, kad Jūs visiškai įsitikintumėte savo aparatūros naudojimu.

Visi mūsų produktai yra aukščiausio lygio ir mes patenkiname kiekvieną renginį. Iš verslo susitikimų, produktų pristatymo, vakarėlių, vestuvių ar labdaros fondų mes turime tai, ko jums reikia. Jūs galite paimti savo įrangą arba pasinaudoti mūsų pritaikytus vakarėlių paketus, kuriuos mes jau sudėjome Jūsų patogumui; jose yra ne tik jums reikalinga apšvietimo nuoma, bet ir PA sistema, prailginimo kabeliai, garsiakalbiai ir net dūmų mašina!

Audiounit.lt siūlo platų apšvietimo įrenginių, judančiųjų galvų (“Moving Heads”), automatinio apšvietimo, valdymo plokščių, reguliatorių ir stelažų, maitinimo paskirstymo ir specialiųjų efektų nuomai įvairovę. Su mūsų apšvietimu susiję ir priedai, pvz., Generatoriai, takelažas ir santvaros, leidžia jums pilną apšvietimo paketą. Audiounit nuomos parduotuvė reguliariai tikrina įrangą, kad užtikrintų, jog ji yra geriausia ir tinkama. Mūsų komanda nuolat dirba su įranga, todėl yra patyrusi, kaip naudotis šia technologija. Išnuomodami šviesos efektus ir techniką iš Audiounit.lt, mes imsimės papildomo žingsnio, kad įsitikintume, jog turite pagrindinį supratimą apie nuomojamą įrangą. Ir Jūs turite mūsų žinių turinčios komandos, kuri buvo apmokyta ir patyrusi apšviesti įvairius renginius, palaikymą.

Close Menu