Šviesos efektų, / technikos nuoma - Vilniuje - Kaune - Lietuvoje!

Audiounit.ltŠviesos efektų, / technikos nuoma Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje! Garso kolonėlių nuoma įmonės švenčių, gimtadienio vakarėlių, vestuvių ar kitų švenčių įgarsinimui. Garso įrangos nuomos paslaugos Audiounit.lt pradėjo teikti nuo 2010 m. ir per daugelyje metų galime drąsiai pasakyti, kad esame vieni iš savo srities ekspertų!

Mes teikiame didžiulį garso kolonėlių ir garso aparatūros asortimentą, kurios suteikia daugelį naudingų funkcijų, įskaitant integruotų apdorojimų, kaip pvz.: bosinį ar garsinį stiprintuvą, ribotuvą, kurie apsaugo stiprintuvą nuo perkrovimo ir mažina energijos suvartojimą. Nesvarbu, ar Jums reikia paprastos atskirtos kolonėlės vestuvių vakarėliui, kokybiškam konferencijų pranešimui ar paprastam šokių vakarėliui, ar skirtam gyvam ir judriam DJ pasirodymui. Turime sprendimų įvairiems pasirodymams, pagal kiekvieno žmogaus poreikį ir biudžetą.

Turite klausimų? Skambinkite mums @ +37060765871 arba atsiųskite el. laišką ir mes džiaugiamės galėdami pateikti rekomendacijas – mes galime padėti Jums pasirinkti tinkamus jūsų renginio garsiakalbius. Mes siūlome pagalbą techninių sprendimų vykdymui, todėl galite atsiųsti savo DJ, juostos ar menininko prašymus.

Norėtum Pamatyti Kaip Gyvai Atrodo Populiariausi Šviesos Efektai?
Video Jums:

Close Menu