Vestuvės Šventės Įgarsinimas Ir Apšvietimas

Vestuvių Įgarsinimas Ir Apšvietimas Vilniuje - Kaune - Lietuvoje!

Vestuvių diena yra viena iš svarbiausių Jūsų dienų gyvenime ir viskas turi būti tobula. Nuo iškilmingos ir elegantiškos ceremonijos iki vakaro su antrąją puse ir artimiausiai draugais bei giminaičiais. Todėl būtent Audiounit.lt gali pasiūlyti įvairius sprendimus, kad pagerintumėte šią Jums ypatingą dieną, jog ji taptų įsimintina Jums ir Jūsų artimiesiams!

Kodėl Audiounit.lt?

✓ DJ Paslaugos Jūsų vestuvių vakarėlyje

✓ Nuomojama kokybiška garso aparatūros ir šviesos technika

✓ Renginio dekoracijų ir papildomų pramogų rekomendacijos

✓ Įrangos atvežimas iki Jūsų, sujungimas ir apmokymas

✓ Sprendimų pritaikymas Jūsų aplinkoje

✓ Renginių vedėjų rekomendacijos

✓ Garso ir šviesos techinikos darbuotojų priežiūra

Organizuodami vestuves negalime palikti bet kokio aspekto atsitiktinumui. Galų gale, Jūsų vestuvės turėtų būti nepamirštama diena. Štai kodėl Audiounit siūlo ypatingus vestuvių vakarėlio sprendimus įvairiausiose vestuvių vietose.

Faktas, kad Jūsų vestuvių organizavimas yra didelis ir kruopštus darbas. Kaip atrodo vestuvių ceremonija, skanūs patiekalai pateikiami svečiams ir kokią pramogą daro nuostabus vestuvių vakarėlis. Galbūt norėsite įdėti vaizdo ekraną arba tikrą diskoteka su dūmų poveikiu. Svarbu išsinuomoti gerą šviesos efektų techniką ir garso sistemą, atsižvelgiant į reikiamą pajėgumą. Kartais tai yra sunkūs svarstymai. Todėl būtent Audiounit komanda pateiks įvairius tipų pasiūlymas pagal Jūsų pareidavimus!

Nesvarbu, ar norite užsisakyti vestuvių DJ, karaoke, grupę ar vokalistą, „Audiounit“ turi tinkamą sprendimą Jums. Užtikriname, kad Jūsų pasirinkta grupė būtų įgarsintą ir apšvieta kaip tinkama arba, jei pageidaujama, galime sukurti DJ kabiną Jūsų pasirinktam DJ. Mes taip pat turime įvairius vizualinius elementus, tokius kaip apšvietimas, dūmų ir konfeti mašinos arba projektoriai.

Audiounit komanda mielai padės jums rasti tinkamą šviesos ir garso sistemą, kad pasiektumėte maksimalų poveikį. Išnuomojame platų audiovizualinių sprendimų spektrą tiesiogiai iš savo asortimento. Mūsų specialistai mielai padės jums pasirinkti tinkamą vestuvių vietą. Jei reikia, vestuvių metu mes teikiame transportavimą, montavimą ir palaikymą. Audiounit yra specialus Danelton Groupės projektas.

Reikia pagalbos renkantis? O gal norite pateikti užsakymą?

Lauksime Jūsų skambučio numeriu:

+37060765871

Arba el. paštu:

info@audiounit.lt